חיפוש

אתם מארגנים בר מצווה? 5 סוגי אטרקציות שכיף להביא

בר מצוה הוא טקס התבגרות יהודי חשוב, שמסמל את המעבר של הנער לעולם המבוגרים וחוגג גם את הקשר שלו ושל המשפחה לדת ולמסורת. בנוסף, בר מצוה היא מסיבת יום הולדת 13 של נער, ולכן חשוב שחגיגות בר המצווה לא יישארו רק בפורום משפחתי אלא יכללו גם חגיגות עם בני גילו של חתן בר המצווה. למסיבה מוצלחת כדאי לדאוג לאטרקציות מתאימות. הנה כמה רעיונות

 

1. אטרקציות ספורטיביות

ילדים וילדות בגיל בר ובת מצווה הם בשיא האנרגיה ושמחים תמיד כאשר אטרקציות לבר מצווה קשורות בתנועה ובספורט. אטרקציות ספורטיביות יכולות למשל להיות התנסות בתחום ספורט חדש כמו חץ וקשת. אטרקציות מתנפחות של מסלולי מכשולים יכולות גם הן לכבוש את לב הילדים, וכך גם כל פעילות שקשורה במים – החל מיום כיף בבריכה העירונית ועד מלחמת רובי מים בפארק.

1. אטרקציות ספורטיביות

 

2. אטרקציות יצירתיות

אטרקציות יצירתיות יכולות להיות חוויות של ביטוי עצמי כמו תא צילום עם אביזרים מגוונים או קיר וחומרים לגרפיטי. אטרקציות יצירתיות אחרות יכולות להיות אמן שיוצר בנוכחות הילדים כמו מאפר פנים או ציירת קריקטורות. הסוג השלישי של אטרקציות יצירתיות הוא הפעלה של הילדים בסדנה מעניינת בתחום יצירתי כמו נגרות, פיסול, שזירת פרחים או תכשיטנות.

 

3. אטרקציות מוזיקליות

גם בתחום האטרקציות המוזיקליות יש אפשרויות שונות של הפעלה. מסיבת אוזניות או מסיבת קריוקי מפעילה את הילדים אבל הפעילות יכולה גם להיות בסגנון של שעשועון בנושא מוזיקה או משחק טריוויה בנושא. אטרקציות מוזיקליות נוספות יכולות להיות למשל סדנת יצירה של כלי נגינה ממוחזרים. במקרים שהמקום והקהל מתאימים, גם הופעה חיה של אמן אהוב על חתן יום ההולדת יכולה להיות אטרקציה מלהיבה.

 

4. אטרקציות טכנולוגיות

אטרקציה שקשורה בעולם הטכנולוגי מדברת עם הילדים בשפה שהם מכירים היטב. בחירה בעמדות מולטימדיה ומשחקי וידאו לילדים תעסיק אותם לחלוטין אבל מול אותם המסכים כמו בבית. בנוסף, אפשר לגייס את הטכנולוגיה גם למסיבת ג'אסט דאנס, בה רוקדים יחד, או למסיבת מציאות מדומה שמאפשרת התנסויות חדשות ויוצאות דופן עבור הילדים.

 

5. אטרקציות חוויה

עם אטרקציות חוויה הילדים יעברו במסיבה חוויה שתהפוך לזיכרון מתוק. כדי לבחור אטרקציה שהיא חוויה צריך להיות יצירתי ולא לפחד מהשקעה נוספת. ילדים בגיל מצווה יכולים ליהנות למשל מפעילויות אקסטרים כמו קפיצת באנג'י או קיר טיפוס והם יכולים להיות מאושרים במסיבה שמבוססת על חדר בריחה או מסיבת קזינו כמו של המבוגרים עם מכונות משחק במקום מכונות מזל.

 

לסיכום

בר מצווה הוא אירוע מיוחד בחייו של כל נער ולכן חשוב ביותר שהאטרקציה שתבחרו להביא לחגיגה תתאים לסגנון האישי ולאופי של חתן השמחה ושל חבריו. זכרו שהמטרה היא שכולם ייהנו, ושהילד שלכם יהיה מאושר.

5. אטרקציות חוויה

אולי יעניין אותך גם