ארבעה דברים שחשוב לשים לב אליהם כאשר קונים מזרון הביתה

רכישת מזרן היא לא הוצאה קטנה ולכן חשוב מאוד לעשות סקר שוק מקיף מראש ולהחליט על סוג המזון שתזמינו בהתאם לפרמטרים של נוחות ומחיר.

במאמר זה נסקור ארבעה דברים חשובים שכדאי לשים אליהם בעת קניית מזרון חדש הביתה.

נעסוק בחשיבות של הכרת מושג הבסיס, האחריות וההחזרה, רך או קשה והימנעות מהבטחה להנחות ענק.

על כל זה ועוד במאמר שלפניכם.

 

ללמוד ולהבין את מושגי הבסיס

בעת קניית מזרון חדש חשוב ללמוד ולהכיר את ההבדלים בין האפשרויות השונות.  חשוב במיוחד לשים דגש על מרכיבי המזרון ולהבין את חומרי הגלם בהם נעשה שימוש בדגמים השונים. ניתן למצוא רמות דחיסות שונות של ספוג, לטקס או ויסקו שיכולים להשפיע על איכות המזרון לשנים ארוכות קדימה. על מנת להתמצא היטב בחומר כנסו לאתר ענק מותגי מזרונים.

 

תקופת ההחזרה והאחריות

ברכישת מזרון חדש, בין אם ברשת או בחנות פיזית חשוב מאוד לשים לב הן לתקופת האחריות על המזרון מבחינת שימוש ממושך והן לגבי האפשרות להחזיר את המזרון לאחר שימוש קצר עקב אי התאמה.. מקומות רבים מבינים שברכישת מזרון בעלות גבוהה חייבת להיות התאמה מרבית של הלקוח מבחינת נוחות ושימושיות והם מאפשרים החזרה או החלפה לאחר שימוש ראשוני.

 

קחו הבטחות להנחות ענק בערבון מוגבל

אם אתם נתקלים באינטרנט בעסקאות שנראות טובות מדי מכדי להיות אמתיות, כמו למשל מזרן שנמכר "רק היום ב-80 אחוזי הנחה", או "מזרן שעולה 1000 שקלים במקום 9000 שקלים מחיר רגיל", קחו בחשבון שאם העסקה בנראית טובה מדי מכדי להיות אמיתית, כנראה היא אכן כזו. עשו סקר שוק מקיף והבינו אם ההצעות שאתם מקבלים הגיוניות.

 

רך או קשה

כמעט כל אדם יודע לומר באופן נחרץ אם הוא מעדיף מזרן רך או קשה.  קחו בחשבון שזה שאתם רגילים למזרון בדרגת קושי מסיימת לא אומר שהיא האפשרות הטובה ביותר עבורכם. העדפה למזרן קשה או רך היא בראש ובראשונה עניין של הרגלים ולא עניין אורתופדי בדרך כלל. זה שאתם רגילים לדרגת קושי מסוימת, לא בהכרח אומר שהיא הטובה ביותר עבורכם.

בנושא רמת הקושי של המזרון ישנה בדך כלל גם העדפה תרבותית כאשר בארה"ב ההעדפה היא לרוב למזרנים רכים יותר. בישראל רבים מניחים שדווקא מזרן קשיח הוא מה שמכונה יותר "אורתופדי" אך בסופו של דבר ניתן למצוא המלצות לכל סוגי המזרנים. מזרן בקשיחות בינונית יהיה מתאים למרבית האנשים, ומומלץ במיוחד במזרונים גדולים המיועדים לזוגות.

 

קניית מזרון בצורה שיטתית

לסיכום הנושא מזרון צריך לקנות באופן מחושב ויעיל. חשוב ללמוד את ההבדלים בין סוגי המזרונים השונים ולבחור ברמת קושי אליה הורגלתם. הימנעו מהבטחות להנחות לא ריאליות ובחרו במקום הנותן תקופת החזרה ראשונית ארוכה ככל האפשר ואחריות מקיפה מצד היצרן או היבואן.

מזרון איכותי

 

אולי יעניין אותך גם

מתג
הכל לבית
מה היתרונות של מתג חכם בבית

מדינת ישראל נמצאת בעיצומה של המהפכה החכמה. יותר ויותר ישראלים מכירים ביתרונות של הבית החכם ומצטרפים לאלו שכבר התקינו מערכות חכמות בביתם. לאחרונה, גילו הישראלים

קרא עוד »