חיפוש

3 דברים שכל אחד צריך במטבח הביתי שלו

למה להשקיע בכלי מטבח?

מי שאוהב לבשל באמת, יודע שאין תחליף לכלי מטבח איכותיים.

שהסיר יהיה סיר, בעל גימור איכותי ולא מתקלף (מעבר לעניין האסתטי, חלקיקים של מתכות הם מפגע תברואתי), המחבת מחבת, הקולפן- קולפן (מקלף בקלות ובלי מאבקים) והסכין- סכין.

חותכת כמו שצריך, בצורה אחידה ובמכת סכין אחת.

נכון, אפשר להסתדר עם כלים שאינם איכותיים במיוחד, אבל כמו שאומר הפתגם- מי שטעם יין הונגרי לא שוכח את הטעם. אם כן שווה להשקיע בכלי מטבח איכותיים.

כמו בכל תחום,

האיכות פעמים רבות עולה ביוקר. חוץ מיוצאי דופן. לדוגמא: קנייה סיטונאית.

יש סיפור חסידי עתיק, שמספר על עיירה, שתושביה אהבו מאד לשתות יין. הגיעה לעיירה סוחר יינות, והכריז שבידיו המובחר שביינות: יין הונגרי משובח (שנחשב אז כמו שיין צרפתי נחשב היום) . כל תושבי העיירה הצטופפו בתור כדי לטעום מהיין ההנוגרי. כשהגיע תורם לטעום מן הפלא, כל אחד בתורו הביע את התפעלותו והתרגשותו מאיכות היין בקולות הנאה ומזמורי שבח. רק עובר אורח אחד, שהזדמן לתור, ירק את היין בפנים חמוצות ברגע שהגיע לפיו. זה? זה לא יין הונגרי! אני מגיע מהונגריה, וטעמתי פעמים רבות יין הונגרי. ומי שטעם יין הונגרי לא יוכלו לעבוד עליו.

 

3 כלי מטבח שאתם חייבים בבית

נתנו לכם רמזים בפתיחה לכלי מטבח שאי אפשר להסתפק בהם מפחות במצויין.
1. קרש חיתוך- אין תחליף לקרש טוב, עליו הכל מונח והוא יוצר את חווית המטבח שלכם.
2. סכין- שתחתוך. כמו שצריך.
3. קופסאות אחסון למטבח בגדלים שונים- סדר וארגון זה א' ב' של מטבח ראוי לשמו.

 

היתרונות הייחודיים של אטרקציה

באטרקציה תרכשו את המוצרים מהיבואן באופן ישיר, בלי תיווך של חנות או חברה- מה שמוריד עוד יותר את המחירים הסיטונאיים ויוצר מחיר חסר תקדים ותחרות.  באטרקציה תמצאו מגוון רחב (מאד) של מוצרים.
לדוגמא, באתר האינטרנט של אטרקציה תוכלו למצוא מגוון רחב של קופסאות, טווח המחירים רחב מאד החל מ4.90 עד 49.90, וקיים מגוון עצום של מידות גדלים, סוגי איטום וסגירות שונות. קופסאות אחסון הן, כמו שאמרנו, א'ב' של מטבח מאורגן, הן בעלות פונקציונאליות גבוהה ויכולות להכין מגוון רחב של מאכלים, משאריות ארוחה הכוללות אורז\עוף וכו' עד קונרפלקס, חמוצים, ריבות וכו'.

לסיום, שווה להשקיע במטבח שלכם, במוצרים איכותיים שיעניקו לכם חווית משתמש אולטימטיבית. החסרון של האיכות לכאורה הוא היוקר, וגם לזה יש פתרון.
כלי מטבח בסיטונאות עולים הרבה פחות. כמה הרבה פחות? משתנה בהתאים לחברה המספקת מוצרים בשיטה הסיטונאית, ובכמות הידיים שמחליפות את המוצר. כאמור במאמר, חברות שמספקות מוצרים היישר מהיבואן מציעות מחיר שקשה מאוד להתחרות בו, ויכול להגיע לעשרות אחוזים פחות מהמחיר ה"רגיל" שתתקלו בו בסופרים ובחנויות סטנדרטיות. תקנו חכם, תקנו סיטונאי.

 

כיסאות בר

אולי יעניין אותך גם

מטבח חיצוני מאובזר
מטבחים
כל היתרונות של מטבח חוץ מאובזר

מטבחי חוץ הפכו פופולריים יותר ויותר בשנים האחרונות, והפכו את החצרות האחוריות שלנו לחללים פונקציונליים ומהנים לבישול, אירוח והתכנסות עם בני משפחה וחברים. מטבח חיצוני

קרא עוד »