חיפוש

מעקה לבריכה – היתרונות של מעקות זכוכית על פני נירוסטה

מעקה זכוכית עוזר לנו לנצל את כל שטחי הבית שלנו. בעבר היינו מתקינים גדר, אך כיום רוב האנשים בוחרים להתקין מעקה זכוכית בביתנו. מעקה הזכוכית נותן לנו פתרונות הצללה ומבטיח לנו בטיחות מרבית בכדי שנוכל להנות מכל פינה בבית שלנו.

 

נראות

אחד מהיתרונות הגדולות ביותר של מעקה זכוכית היא הנראות שלה. מעקה הזכוכית נותנת לנו תחושה שיש לנו יותר מקום בבית ומאפשרת לנו לראות את הנוף. ברגע שהמעקה זכוכית שקופה, אוטומטית נדמה למוח שלנו שיש לנו הרבה יותר מקום, גם אם בפועל אין לנו. מעקות זכוכית יכולות להגדיל לנו באופן משמעותי כל דירה קטנה, חצר, בריכה, גינה, מרפסת וכל חלל אחר שנבחר בבית.

 

כאשר אנו מעמידים מעקה אחר, אנחנו נרגיש כמעט מיד שהחלל בבית מצטמצם. מעקה זכוכית במרפסת מאפשר לכם לשבת בבטחה עם כל המשפחה וגם לראות את הנוף בהרגשה שאין שום חוצץ.

 

עמידה לאורך זמן

לעומת כוס זכוכית, מעקה זכוכית יכולה להיות מאוד עמידה. זאת מכיוון הזכוכית עשויה מחומר עמיד במיוחד שמבטל כל חשד או חשש שהזכוכית יכולה להתנפץ ממשחק כדור של אחד הילדים. דווקא זכוכית, בניגוד למעקה נירוסטה למשל, לא זקוקה להרבה תחזוקה. נירוסטה כמו כל חומר מתכתי, במשך השנים יכול להיפגע והישק כתוצאה מנזקי מזג האוויר, או להחליד עם הזמן. חלודה אף פעם לא נראית טוב, ודבר זה יגרור ממכם הוצאות נוספות והחלפה של מעקה לעיתים קרובות יותר, אילו הזכוכית שומרת על עצמה לאורך שנים.

 

קלה מאוד לניקוי

לעומת חומרים שונים, זכוכית מאוד קלה לניקוי. בעזרת חומרי ניקוי פשוטים, נוכל לשמור על הזכוכית שלנו נקייה ומצוחצחת לאורך זמן, לא משנה כמה הילדים שלנו אוהבים לשים ידיים על מעקה הזכוכית. בעזרת מנקה שמשות וסמרטוט נקבל מעקה זכוכית מנצנצת כמו חדשה.

 

בטיחותית לכולם

במקרה ויש לכם בריכה בבית, מעקה זכוכית היא הבטוחה ביותר עבורכם. מלבד שזכוכית היא חומר חזק ביותר, הסיכוי שחומר כמו נירוסטה עלול להחליד עם השנים. הזכוכית לעומת זאת נשארת עמידה לאורך שנים. ללא חשש שהיא תשבר, תחליד או נצטרך להחליף אותה לעיתים דחופות כמו נירוסטה.

 

מעבר לכך, מעקה זכוכית בבריכה מאפשרת לכם שקיפות מלאה להשקיף על הילדים במים. מים עלולים להיות מאוד מסוכנים, ומעקה אטום כמו נירוסטה עלול להסתיר לכם את הילדים במים. מעקה זכוכית מאפשרת לכם לצפות שכולם בטוחים במים, נהנים, שוחים, ואפילו תוכלו לצלם אותם דרך המעקה מבלי להירטב.

 

לסיכום

מעקה זכוכית לעומת מעקה נירוסטה מחזיקה לאורך שנים רבות ואינה מחלידה. המעקה זכוכית מאוד קלה לניקוי, נראית טוב, משדרגת ומגדילה לנו כל חלל בבית, ועוזרת לנו לשמור על בטיחות הבית. היא מאפשרת לנו לראות את הצד השני, אך מבלי להיות בו. כך היא יכולה לשמור על כל המשפחה בכל פעולה בבית ובחוץ.

אולי יעניין אותך גם