חיפוש

למה כדאי לרכוש ארונות אמבטיה תלויים?

האמבטיה היא חדר שצריך להיות הכי נוח לניקוי בבית כיוון שצריך לנקות אותו לעיתים קרובות.

כדי להקל עליכם הומצאו לאחרונה אסלות תלויות וארונות תלויים – ומי שרכש אותם יעיד כי זו הייתה רכישה נכונה ומאוד מקילה.

לארונות התלויים באמבטיה יש יתרונות רבים ומגוונים שישפיעו על חייכם במספר תחומים – בכתבה הבאה נפרט אותם.

אם יש לכם התלבטות אם לרכוש ארון כזה ואתם בעיצומו של שיפוץ או בנייה מחדש של הבית – אנחנו שמחים שהגעתם אלינו כדי שנוביל אתכם לבחירה הנכונה.

שיפוץ הבית או בניית בית זה הליך שחשוב לקחת בחשבון את הנוחות והיופי – ארונות אמבטיה תלויים לגמרי יענו על שני הקריטריונים האלה.

 

קל לנקות

חדר אמבטיה מתמלא מים הרבה פעמים אז הדבר הכי לא חכם לעשות הוא להניח ארון מעץ או פלסטיק או מתכת שיירטב – המים יעשו נזק לארון וזה לא יהיה אסתטי. כמו כן, קשה להגיע מתחת לארון כששוטפים ומנקים את הרצפה, אז למה לא לחסוך את המאמץ המיותר עם ארונות תלויים? כל כך כיף לא להיאבק בפינות הארון ולשכוח מאחור לכלוכים בשל החוסר נוחות. עוד על ארונות אמבטיה תלויים.

 

מראה מודרני

העיצוב המודרני דוגל במינימליזם, נגישות ורהיטים תלויים. ארון מודרני יוצר מראה מינימליסטי יותר, אלגנטי יותר והרמוני יותר בחדר האמבטיה שלכם. תוכלו להתאים אותו לקרמיקה שבחרתם וליצור הרמוניה. כיום ממליצים להפחית את כמות המגירות והארונות גם במטבח כדי ליצור מראה נקי ופתוח.

 

בלי צנרת

בארונות לא תלויים בדרך כלל יש צנרת בתוך הארון והיא מזיקה בשתי צורות – ראשית היא תופסת מקום ושנית היא מסכנת את החפצים. אם יש עובש או פיצוץ בצנרת זה יהרוס את החפצים שלכם. עובדה זו מראה לכם כמה ארון לא תלוי הוא מיושן ולא רלוונטי – מי שם צנרת בתוך ארון? בעיצוב המודרני לא תמצאו תופעה כזו.

 

בלי מזיקים!

אם גם אתם לא אוהבים להיתקל לפתע במקק או ג'וק אחר הגיע הזמן שתפסיקו להשתמש בארונות שצמודים לרצפה – הם גורמים ליותר ג'וקים להסתתר בבית שלכם ולמצוא להם פינות לחות וחשוכות להתחבא בהם.

 

איפה כדאי לקנות ארונות תלויים לאמבטיה?

כיום ניתן לרכוש הכל באופן דיגיטלי אז למה להתאמץ לצאת מהבית? הסתכלו באתרים השונים על המגוון הרחב של האופציות העומדות בפניכם מבחינת ארונות תלויים לאמבטיה ותתפלאו לגלות שבאינטרנט יש לא פחות אפשרויות מחנויות רגילות. לכל אתר יש את הייחודיות שלו אז כדאי לשוטט בהתחלה ולמצוא את האתר שקולע לטעם שלכם.

 

סיכום

ארונות לאמבטיה יכולים לשנות לגמרי את האווירה והעיצוב בחלל. אם תבחרו ארונות תלויים לאמבטיה אנו מבטיחים לכם שתהיו מרוצים מהתוצאה – איך אפשר שלא? עם כל כך הרבה נוחות ויופי פשוט אי אפשר להוריד את החיוך מהפנים.

 

חדר רחצה

אולי יעניין אותך גם