איך לצאת מצוידים מהבית עם תינוק?

לצאת החוצה לאוויר הפתוח ולשנות אווירה זה דבר טוב גם עבורכם וגם עבור התינוק שלכם. עם קצת תכנון, אתם יכולים ליהנות מהיציאה מהבית עם התינוק שלך ברגע שתרצו.

 

מתי בטוח לצאת מהבית עם תינוק חדש?

לא צריך למהר לצאת לטיול. בתרבויות מסוימות, נשים נשארות בבית עם התינוק החדש שלהן חודש או יותר. אבל זה בסדר גם להוציא את התינוק שלכם החוצה ברגע שאתם מרגישים מוכנים. זה רעיון טוב לצאת כשהתינוק רגוע ושמח, רצוי לאחר שהוא אכל והחלפתם לו חיתול.

אם התינוק שלכם הוא פג או שיש לו בעיה בריאותית כלשהי, דברו עם הרופא לפני שאתם יוצאים איתו החוצה.

 

איך להלביש את התינוק שלכם ליציאה?

חשוב לשמור על התינוק בטמפרטורה הנכונה. אתם יכולים לבדוק אם חם או קר לתינוק שלכם באמצעות הנחת יד על המצח שלו. הידיים והרגליים של תינוקות לרוב ירגישו קרות כשתגעו בהן, אז אל תשפטו את הטמפרטורה שלהם על ידי הרגשת הגפיים שלהם.

מומלץ להלביש את התינוק שלכם בשכבות אותן תוכלו להוריד ולהחזיר. הלבישו אותם בשכבה אחת יותר ממה שאתם צריכים לעצמכם. אם זה מזג אוויר קר, שמרו התינוק חם באמצעות שמיכה וכובע. כאשר אתם נכנסים פנימה לאזור חם יותר, הסירו שכבה אחת או שתיים.

אם מזג האוויר חם, עליכם להקפיד במיוחד כדי לשמור על קרירות תינוקכם ולהגן עליו מפני השמש. תינוקות לא יכולים לקרר את עצמם כמו מבוגרים והם נמצאים בסיכון גבוה יותר להתחממות יתר. הלבישו את תינוקכם בבגדים מינימליים ביום חם אך וודאו כי ידיו ורגליו מכוסות כדי למנוע כוויות שמש. כובע חיוני להגנה על ראשו של תינוקכם כראוי.

 

מה לקחת ליציאה מהבית?

שקלו מראש לצאת לטיול קצר יחסית. אבל גם אם אתם יוצאים רק לזמן קצר, כדאי להיות מוכנים למקרה שהתינוק שלכם יהיה רעב או יזדקק להחלפת חיתול. כדאי לארוז שקית עם הדברים הבאים:

  • חיתולים (6 עד 10, תלוי באורך הטיול שלכם)
  • מגבונים
  • משטח החלפת חיתולים
  • 2-3 סטים של בגדים להחלפה
  • אביזרים בהתאם למזג האוויר (כובע לדוגמה)
  • 2 שמיכות
  • תיק לחיתולים
  • שקית ניילון לבגדים או חיתולים מלוכלכים
  • חומר חיטוי ידיים
  • פורמולה ובקבוקים, אם אתם מאכילים את התינוק באמצעות בקבוקים

 

איך להתנייד עם התינוק?

לדחוף את התינוק שלכם בעגלה זו דרך טובה בשבילכם לצאת לדרך. וודאו שהעגלה עומדת בתקני החובה. תמיד אבטחו את תינוקכם בעגלה באמצעות רתמה של 5 נקודות. וודאו גם שאתם תמיד לוחצים על הבלמים כאשר אתם עוצרים. מנעו התהפכות פוטנציאלית של העגלה על ידי הנחת שקיות באזור שמתחת לכיסא, ולא מעל הידיות. אנו ממליצים על עגלת ווינג סילבר קרוס.

לפרטים נוספים – pitsponim.co.il

 

ילד קטן

אולי יעניין אותך גם

מתג
הכל לבית
מה היתרונות של מתג חכם בבית

מדינת ישראל נמצאת בעיצומה של המהפכה החכמה. יותר ויותר ישראלים מכירים ביתרונות של הבית החכם ומצטרפים לאלו שכבר התקינו מערכות חכמות בביתם. לאחרונה, גילו הישראלים

קרא עוד »