חיפוש

כמה עולים פתרונות אחסון?

אחסון נכון ופתרונות אחסון איכותיים הם מהדברים הבסיסיים ביותר בארגון הבית הפרטי שלכם וארגון מקום העבודה שלכם. אבל איך בוחרים את פתרון האחסון שיהיה היעיל ביותר עבורכם? וכמה בכלל עולים פתרונות אחסון? את כל התשובות לשאלות הנ"ל ניתן למצוא במאמר שלפניכם.

 

פתרונות אחסון לבית

קשה להפריז בחשיבותם של פתרונות אחסון ראויים ואיכותיים לבית שלכם. בית מסודר גורם לסדר בחיים ובמחשבה. לכן לפני שמחליטים על פתרונות אחסון כדאי לבדוק את הנושא לעומק. אז מה היא העלות השכיחה של פתרונות אחסון? כדי לענות על השאלה הזאת צריך לברר כמה דברים חשובים.

סקרנו בקצרה את פתרונות האחסון השונים ועלותם לצרכן בפסקאות שלפניכם. אם אתם רוצים לרכוש פתרונות אחסון לבית, כדאי לכם לבדוק את ספריות של אוליווד רהיטים ולראות בעצמכם.

 

פתרונות אחסון לחדר השינה

פתרונות אחסון לחדר השינה יגיעו בדרך כלל בצורה של ארונות בגדים או ארגזי מצעים. אך ישנם גם שידות ופינות איפור שמתאימים כפתרונות אחסון לחדר השנה. עלותם של פתרונות אחסון אלה נעה בדרך כלל בין מאות לאלפי שקלים בודדים. בהתאם לגודלו של החדר ולאיכות הרהיטים.

ארון בגדים סטנדטי עולה בדרך כלל בין 800 שקלים לכמה אלפי שקלים בודדים. ארגזי מצעים לעומת זאת עולים בדרך כלל בין כמה מאות שקלים בודדים לעד אלפיים שקלים לפריט.

 

פתרונות אחסון למטבח

פתרונות אחסון למטבח הביתי כוללים מספר רהיטים שונים. ארונות מטבח גבוהים ונמוכים, ארונות מזווה וגם ארונות בתוך שולחנות מטבח. עלותם של פתרונות אחסון אלה משתנה בצורה קיצונית כתלות בגודלו של המטבח ושל פתרונות האחסון שנדרשים בו. ארונות מטבח בדרך כלל זקוקים להתאמה אישית למטבח ולכן עלותם גבוהה יותר. לעומתם ארונות מזווה או ארונות בתוך שולחנות המטבח אינם זקוקים בדרך כלל להתאמה ולכן עלותם תהיה זולה במקצת.

 

פתרונות אחסון לחדרי ילדים

פתרונות אחסון לחדרי ילדים נועדו בדרך כלל לאחסון של: בגדי ילדים, צעצועים, ספרי ילדים ולעיתים גם לחטיפים ומוצרי מזון שהיו נגישים לילדים בעת שהותם בחדר. עלותם של פתרונות אחסון אלה בדרך כלל תלויה בשאלת איכות הרהיטים שאותם הזמנתם. באופן כללי ניתן לומר שעלות פתרונות אחסון לחדרי ילדים מהמסד ועד הטפחות מתחילה בכמה אלפי שקלים ויכולה להאמיר גם לעשרות אלפי שקלים לחדרים היוקרתיים ביותר. פתרונות האחסון היקרים יותר כמובן מחזיקים מעמד שנים רבות יותר.

 

סיכום – כמה זה עולה לנו?

ישנם פתרונות אחסון שונים לחלקים שונים בבית. עלותם של פתרונות אחסון אלה תלויה בשאלת גדול החדר שבו נדרשים פתרונות האחסון ואיכותם של פתרונות אחסון אלה. פתרונות אחסון שאינם זקוקים להתאמה אישית, יפחיתו מהמחיר סכום נאה ביותר. פתרונות אחסון לחדר השינה, הילדים ולחדר המטבח הינם שונים במהותם, ולכן המחיר ביניהם ישתנה בהתאם לפתרון האחסון שמתאים לכם.

ספריות של רהיטי אוליווד

אולי יעניין אותך גם