חיפוש

3 דברים שניתן לעשות עם פרגולה מעץ

מתכננים לקנות פרגולה מעץ לגינה שלכם ואתם רוצים לקבל השראה על דברים שאפשר לעשות איתה? אולי כבר יש לכם פרגולה ואתם רוצים לקבל השראה? בדיוק בשביל זה ריכזנו עבורכם את 3 הדברים שניתן לעשות עם פרגולה מעץ.

כך שכל מה שאתם צריכים לעשות כעת זה לקרוא את המדריך הבא ולאחר מכן, ליישם את הדברים שכתובים בו.

הנה כל הפרטים שאתם צריכים לדעת:

 

אפשרות ראשונה – לתלות בלוני יום הולדת ודגלונים

לא מעט פעמים אנחנו מתכננים לערוך יום הולדת למישהו מבני הבית אבל אנחנו לא יודעים איפה אפשר לתלות את הבלונים ואת הדגלונים, כך שהם ייתפסו חזק ולא יתעופפו באוויר. העמודים של הפרגולה מושלמים בשביל מצב שכזה. אנחנו יכולים להעיד על כך שאנחנו עשינו שימוש בעמודי הפרגולה בכל פעם שארגנו יום הולדת לאחד מבני המשפחה. לפני שהייתה לנו פרגולה, היינו תולים את הבלונים על חוט שמתחנו בין דלת הכניסה לעץ שבאזור ואנחנו מוכרחים להודות שנוח, זה לא היה. לכן, אם אתם מתכננים לערוך בקרוב יום הולדת, אל תסתבכו יותר מידי ופשוט תיתלו את הבלונים מצד אחד לצד השני של הפרגולה. אם תרצו להקל על עצמכם עוד יותר, אתם יכולים להשאיר חבל קבוע, כך שבכל פעם תצטרכו רק לתלות את הבלונים ולא להתעסק עם חבלים.

 

אפשרות שניה – לשבת מתחתיה וליהנות מהגנה מהגשם או השמש

אחד היתרונות המובהקים שאפשר למצוא בשימוש עם פרגולה מעץ הוא כמובן העובדה שמדובר בסוכך איכותי. כזה שמאפשר ליהנות מהגנה מפני השמש בימי קיץ והגנה מפני הגשם בימי חורף קרים. אם אתם אוהבים לשבת בחוץ, אתם צריכים שיהיו לכם תנאים בסיסיים שיאפשרו לכם ליהנות מהישיבה (כלומר, שלא תירטבו או ההפך, תתייבשו מחום). פרגולה מעץ תאפשר לכם ליהנות מהאוויר הצח שבחוץ בכל רגע נתון. אתם רק צריכים לדאוג לשולחן קטן, לכוס קפה ועוגיות. אם יש לכם זמן פנוי, אתם יכולים כמובן להוסיף גם ספר וליהנות מכל רגע.

 

אפשרות שלישית – לגדל עציצים

אם אתם בקיאים בתחום הגינון, אתם בטח יודעים שלכל צמח יש את תנאי הגידול שלו. להלן כמה אפשרויות שעומדות בפניכם כשאתם מתלבטים בין צמחים במשתלה:

  • צמחים שצריכים שמש ישירה
  • צמחים שצריכים שמש חלקית
  • צמחים שצריכים צל מלא

לא מעט אנשים מוצאים את הצמחים שלהם כשהם נבולים, מבלי לדעת בכלל למה. הסיבה לכך, בחלק מהמקרים היא, שהם לא גידלו אותם בהתאם לתנאי הגידול המתאימים. כך שאם יש לכם גינה שטופת שמש ואתם רוצים ליהנות מצמחים שצריכים צל מלא, אתם יכולים פשוט להניח את העציצים מתחת לפרגולה ולאפשר להם ליהנות מתנאי הגידול המתאימים להם, במקום מוצל ויבש.

יש עוד דברים שאפשר לעשות עם פרגולה, אלו היו 3 הדברים שאנחנו עושים בדרך כלל.

 

חלל סגור

אולי יעניין אותך גם