חיפוש

3 דרכים לשלב תמונות בבית בצורה מושלמת!

כולנו אוהבים להתחדש בתמונות ממוסגרות שיוסיפו אור לבית, אבל מעטים יודעים איך אפשר לבצע בחירה נכונה, כדי שנוכל לשלב אותן בצורה מושלמת. יצאנו לבדוק את הנושא וחזרנו עם 3 דרכים שיקלו על מי שרוצים לשמור את קו העיצוב הקיים בבית. נזמין אתכם להישאר כאן, כדי שתוכלו לבצע את הבחירה הטובה ביותר.

 

הדרך ה – 1: בדקו את הצבע הדומיננטי של המרחב ותבצעו התאמה

אם אתם מתכננים לקנות תמונה צבעונית במיוחד, עליכם לבדוק תחילה מהו הצבע הדומיננטי שקיים בחלל שבו התמונה תיתלה. כך שאם למשל אתם מתכננים לתלות את התמונה בסלון שלכם שמאופיין בגווני שמנת וסגול חציל, תצטרכו לבחור בתמונה שיש בה גוון דומה לשמנת או סגול חציל. לאחר שתבחרו כך, עליכם לוודא שניתן יהיה להוסיף לתמונה מסגרת באחד מהגוונים הדומיננטיים שהוצגו קודם לכם. שכן, כך תוכלו להביא להתאמה מהירה של התמונה הנבחרת עם הגוונים הבולטים שקיימים בסלון.

תמונה צבעונית

הדרך ה – 2: תבחרו בתמונות "כלליות"

תצטרכו לבחור בתמונה "כללית" אם תרצו לבצע בחירה פשוטה שלא תצריך מכם חיפוש מעמיק אחר צבעים מסוימים. שכן, תמונות אלה מתאימו לכל חלל. נסביר שמדובר בדרך כל בתמונות שיש בהן אלמנט יחיד ופשוט, לדוגמא, צורה גיאומטרית כלשהי, איור של אדם מוכר או תמונות זכוכית של צדיקים שנפטרו.

 

הדרך ה – 3: תצבעו את הקיר

יש לכם זמן פנוי וכוח רצון? אם כך, זה הזמן להביא לשינוי בסלון (או במרחב אחר שייבחר על ידיכם). שכן, הדרך השלישית תגרום לכם לבחור בדלי צבע סגנוני במיוחד שישנה את החלל באופן ניכר. נמליץ לכם לבחור תחילה בתמונה שאהבתם ולאחר מכן, לבדוק מהו הצבע הדומיננטי שקיים בה. לאחר שתעשו זאת, תצטרכו לבחור בצבע שתואם לו. כך שבחירה בתמונה שמאופיינת בגווני ירוק, תאפשר לצבוע את הקיר בצהוב. בעוד תמונה שמאופיינת בגווני שחור, תביא לצביעה בגוון אפור – מלט וכן הלאה.

 

בחרתם בדרך המתאימה לכם? זה הזמן להכיר בטיפ בטיחותי

נבקש שתקראו ותיישמו את הטיפ שיוצג בפניכם כעת, רגע לפני שתצאו לתלות את התמונה הנבחרת על גבי הקיר. נציין שעליכם להסתייע באדם נוסף, שיגיש עבורכם את כל הציוד הדרוש במהלך התלייה. שכן, יש מי שבוחרים לבצע את ההליך באופן עצמאי והם מגלים לא פעם שהתמונה נפלה, נפגמה ואף גרמה לפציעה (קורה בעיקר עם תמונות מזכוכית). לצערנו, החנויות ממאנות להעניק החזר או למסור תמונה חלופית במקרים מסוג זה. לכן, חשוב לנהוג באמצעי זהירות ולא לבצע את פעולת התלייה באופן עצמאי.

 

השורה התחתונה

עד כאן המדריך שהציג את 3 הדרכים שיאפשרו לשלב תמונות בבית באופן מושלם. עכשיו אתם מכירים באפשרויות השונות, כך שתוכלו לבצע את הבחירה הנכונה עבורכם. נאחל בהזדמנות זו שתבצעו תלייה בטיחותית ושתיהנו מהתמונות החדשות!

תמונות בבית

אולי יעניין אותך גם

צילום פאנל סולארי
הכל לבית
6 סיבות להחזיק תאורה סולארית בבית

ההתחממות הגלובלית הביאה עימה מודעות רבה לזיהום הסביבה וחיסכון באנרגיה. יש יותר מודעות למחזור של בקבוקים, שמירה על ניקיון הסביבה וכמובן ניסיונות למעבר לשימוש בסוגי

קרא עוד »