חיפוש

3 הסוגים השונים של מדפים

סביר להניח שאף פעם לא חשבתם על זה אבל ישנם סוגים רבים של מדפים, החל ממדפים למגזר הפרטי המיועדים בעיקר לעיצוב הבית או לשימוש למחסן הבית ועד למדפים למגזר העסקי שגם שם ישנם מדפים למחסנים גדולים ועד מדפים שונים לסופרים וחנויות. מדפים לבית ניתן לרכוש בכל חנויות כלי הבית שקיימות היום וכמובן גם דרך האינטרנט ואילו מדפים תעשייתיים ניתן להשיג בחנויות ייעודיות. נתמקד ב-3 סוגים עיקריים של מדפים:

 

מדפים עבור המחסן

מדפים למחסן הם הכרחיים לכל סוג מחסן, בין אם זה המחסן הביתי ועד למחסנים גדולים של בתי עסקים. מחסן בלי מדפים, לעולם לא יהיה מסודר וינוצל 100% מהפוטנציאל שלו. מדפים למחסן מגיעים במגוון גדלים וצורות והם יכולים להיות גם מודולריים. הסוג הנפוץ של מדפי מחסן הוא מדפי הפלסטיק שיכולים להיות על הקיר או כמתקן מדפים על הרצפה. בנוסף, המדפים יכולים להיות עם או בלי דלתות. המדפים המודולריים מתכווננים לפי התאמה אישית וניתן להעביר אותם כיחידה אחת ממחסן למחסן.

 

מדפים עבור סופרים

מדפים לסופר כשמם, הם מדפים שמיועדים לאחסון הסחורה בסופרים. בעצם אפשר לומר שסופר כפי שאנחנו מכירים אותו לא היה נראה כך לולא המדפים שבו. המדפים לסופרים הם הרבה יותר גדולים ממדפים "רגילים" והם יכולים להתפרס על פני קיר שלם בסופר מקצה אחד לקצה אחר. במדפים כאלו ניתן להשתמש גם בחנויות שהן לאו דווקא סופרים כמו חנויות בגדים, חנויות משחקים, חנויות מחשבים  וכד'. מדפים לסופר יכולים להגיע כיחידה גדולה אחת או ככמה יחידות שמתחברות. בנוסף, ישנם גם מדפים עם או בלי גלגלים.

 

מדפים לעיצוב

זה כבר הסוג היותר מוכר לנו. בעצם מדובר במדפים שנמצאים כמעט בכל בית, מדפים במטבח, בסלון, בחדרי ילדים או בחדרי עבודה. מדפים לעיצוב ניתן גם לתלות במרפסות או חצרות כדי להניח עליהם חפצי נוי, אדניות או עציצים. מדפים בסלון משמשים בעיקר לאספקט העיצובי ואילו מדפים בחדרים משמשים בעיקר לאספקט הפרקטי כאשר ניתן לשים עליהם משחקים, ספרים, או מדליות וגביעים אם אתם מתעסקים בענף תחרותי כלשהו. מדפים עיצוביים ניתן לרכוש בכל חנות שמוכרת כלי בית, ניתן להזמין מנגר או גם דרך האינטרנט.

 

לסיכום

כפי שראיתם, מדפים יכולים להיות שימושיים עבור הרבה יותר דברים מאשר מה שחשבתם. בתחום העסקי ניתן למצוא מדפים למחסנים או מדפים לסופרים ואילו במגזר הפרטי ניתן למצוא מדפים לעיצוב. כך או כך, בכל קטגוריה ומכל סוג של מדפים תוכלו למצוא מבחר גדול מאד של מדפים בטווח מחירים רחב, חומרים שונים וגם גדלים משתנים. ישנן חנויות שמתמחות במדפים למגזר העסקי כמו מדפים למחסן ומדפים לסופר. עבור המגזר הפרטי ניתן למצוא מדפים בחנויות כלי בית. לגבי מדפי מחסן, הם יכולים להתאים גם למחסן ביתי קטן.

מדפים לסופר

אולי יעניין אותך גם