חיפוש

3 טיפים לעיצוב הבית למסיבת רווקות

אירוח של מסיבת רווקות בבית יכול להיות בחירה שתוביל לאירוע קסום, והרבה מהאווירה תלוי בעיצוב. עיצוב מתאים יהפוך את החוויה לבלתי נשכחת ויהיה רקע נפלא גם לזיכרונות מצולמים. אבל איך הופכים את הבית ממראהו הרגיל למיקום המעוצב של מסיבת הרווקות? יש לנו שלושה טיפים פשוטים אך יעילים עבורכן.

 

1. בחרו נושא או מוטיב מרכזי

כדי להבטיח שמסיבת הרווקות המתוכננת תהיה מרשימה ומהנה, כדאי לבחור נושא או מוטיב מרכזי, שישלב את עיצוב הבית עם הכיבוד המתוכנן ועם הפעילות המתוכננת. לדוגמה, סדנת שזירת פרחים מבקשת עיצוב רגוע, כדי לשלב אותו עם צבעוניות הפרחים. לעומת זאת, בחירה במופע של אמן חושים למסיבת רווקות מתאימה יותר לעיצוב קסום של צבעי פסטל, בדים נוצצים ותאורה דרמטית. כל מוטיב מרכזי יכול להתאים לאירוע של מסיבת רווקות, החל מהתמקדות בצבע האהוב על הכלה, סרט או ספר אהובים, ואפילו מחווה לתקופה היסטורית או למקום בעולם.

1. בחרו נושא או מוטיב מרכזי

 

2. התאימו את החלל לפעילות

אם הפעילות כוללת צפייה במופע, חשוב לארגן אזור לצופות ואזור מתאים עבור המופיע/ה. אם מדובר על עשייה משותפת בסדנה, חשוב לדאוג שלכולן יהיה מקום לשבת בנוחות מול שולחן. חשוב לזכור לארגן פינות נחמדות גם עבור מי שיוצאת לרגע מהפעילות הכללית – שולחן בר בסמוך למטבח יכול להיות נוח, פינת עישון במרפסת אם יש אורחות מעשנות, וכמובן גם חדר שירותים מאובזר ונקי. אם יש צורך בפינה בכניסה למסיבה, היא יכולה לשמש את הבאות לכתיבת ברכות לכלת השמחה.

3. הוסיפו נגיעות אישיות מיוחדות

הטיפ השלישי הוא למעשה התאמה אישית של המסיבה לכלת המסיבה ולאורחות. שילוב של תמונות של כלת השמחה עם אורחות המסיבה בעיצוב יכול להוסיף נדבך אישי ומרגש. כוסות יין מסומנות עם שמות האורחות זו יכולה להיות מחווה יפה וכמוה גם הכנת מתנות קטנות לכל משתתפת. אם ישנה הפעלה במסיבה, אפשר להכין אותה בשילוב מסרים אישיים לכלת השמחה, ואם מתוכנן מופע מקצועי, כדאי לספר לאמן מעט על המשתתפות, כדי שיתאים להן במידת האפשר.

 

רעיונות למוטיבים קסומים

  • גן קסום –בגן הקסום אפשר למצוא צמחים ופרחים אבל גם עצים מדברים, חיות מופלאות ויצורים מדהימים מעולם האגדות.
  • הוליווד –שטיח אדום בכניסה, הבזקי מצלמות, פרסי אוסקר, שמלות נשף ותכשיטי יהלומים מזויפים יטיסו את כל המשתתפות אל תוך מסכי הקולנוע.
  • אוקיינוס של אהבה –הכל קיים מתחת לים. תאורה בכחול ובירוק, להקות של דגיגים שטות סביב וכוכבי ים מקשטים את הסביבה.
  • ג'ונגל –בג'ונגל העיצוב אפשר לשלב את צבעי הג'ונגל, הירוקים והחומים ולמצוא גם מקום לשפע של תמונות או בובות של חיות הג'ונגל.

לסיכום

שלושת הטיפים שהצגנו יעזרו להפוך את הבית לחלל קסום וחגיגי, ויוסיפו לאווירה המיוחדת של מסיבת הרווקות. זכרו לשלב במסיבה גם נגיעות אישיות וגם שלל אפשרויות ליצירת זיכרונות משותפים חדשים.

רעיונות למוטיבים קסומים

אולי יעניין אותך גם