4 חיות הבית שהילדים שלכם הכי יאהבו

אנחנו שומעים לא פעם על הורים שרוצים להעניק לילדים את המתנה המיוחדת ביותר לילדים שלהם – חיית מחמד.

אם הגעתם לכאן, סביר להניח שגם אתם מתכננים להפתיע את הילדים שלכם עם חיית מחמד חדשה.

כדי שתוכלו לדעת מהי החיה המתאימה ביותר לילדים שלכם, ריכזנו בפניכם את הרשימה שכוללת את 4 חיות הבית שהילדים שלכם הכי יאהבו. רוצים לדעת מהן? תקראו ותגלו.

 

רגע, איך בכלל הרכבנו את הרשימה הזו?

לפני שנתחיל, אנחנו רוצים לומר שערכנו מחקר מקיף בנושא. כדי שנוכל להגיע אל 4 חיות הבית שהילדים שלכם הכי יאהבו, היינו צריכים להגיע אל בית ספר יסודי בקרבת הבית שלנו ולערוך סקר גדול בקרב התלמידים. בסיומו של סקר זה, הצלחנו להגיע אל 4 החיות המבוקשות ביותר שכל ילד רוצה לגדל בבית שלו. הנה 4 החיות האלו:

 

החיה הראשונה – כלב

את המקום הראשון והמכובד מאוד תפס הכלב. מסתבר שהילדים שלכם הכי יאהבו לקבל כלב בהפתעה. הילדים שהשתתפו בסקר ציינו כל אחד את גזע הכלבים האהוב עליו ביותר. הנה 3 הגזעים שנבחרו במקומות הראשונים ויקלו עליכם בבחירה:

  • פג
  • כנעני
  • דלמטי

ראוי לציין שאנו ממליצים לאמץ כלב מעמותה ומיד לאחר מכן לערוך רכישה גדולה אצל חנות חיות שנמצאת בקרבת הבית שלכם ובה להצטייד במזון מתאים, קערת מים, קולר ורצועה.

 

החיה השנייה – שרקן

במקום השני והמכובד לא פחות, זכה השרקן. לא מעט מהילדים ציינו שההורים שלהם לא מסכימים לגדל חיה גדולה בבית, לכן, הם בחרו בחיה קטנה יחסית שניתן לגדל בכלוב. אם תבחרו בשרקן, כדאי שתכינו מראש כלוב, נסורת, אוכל מתאים ובקבוק מים תואם לשרקנים.

 

החיה השלישית – חתול

הוא לא מזיק, שקט ואוהב להתלטף וגם – הוא זכה במקום השלישי בסקר שערכנו בקרב ילדים. מתברר שלא מעט ילדים אוהבים חתול והם רוצים שיהיה להם אחד (או יותר) בבית. הילדים ציינו שהחתול נחשב לחיה נקייה, כך שהם חושבים שההורים שלהם ישמחו לגדל אותו. שימו לב, אם אתם בוחרים בחתול ואתם לא גרים בקומת קרקע, עליכם להצטייד מראש בארגז חול. מלבד הארגז, אתם צריכים שיהיה לכם אוכל מתאים, מסרק ועוד.

 

החיה הרביעית – עכבר

יכול להיות שאתם תסלדו מהאפשרות הזו אבל היא הגיעה אל המקום הרביעי והמכובד יחסית. חיית הבית הנוכחית תאפשר לכם ליהנות מגידול חיה מבלי להוציא אותה לטיולים. שימו לב, אם תבחרו בעכבר, אתם צריכים שיהיה לכם כלוב מתאים, נסורת ואוכל מתאים.

 

לסיום

עכשיו אתם יודעים מהן 4 חיות הבר שהילדים שלכם הכי יאהבו. אז נותר לכם לצאת לחנות החיות הקרובה לביתכם, לבחור את החיה המתאימה ביותר ולרכוש את הציוד הדרוש. אנו מאחלים לכם גידול נעים ותיהנו מהפרצופים המופתעים של הילדים שלכם כשהם יראו את חיית הבית החדשה שלהם.

בעלי חיים

 

אולי יעניין אותך גם

מתג
הכל לבית
מה היתרונות של מתג חכם בבית

מדינת ישראל נמצאת בעיצומה של המהפכה החכמה. יותר ויותר ישראלים מכירים ביתרונות של הבית החכם ומצטרפים לאלו שכבר התקינו מערכות חכמות בביתם. לאחרונה, גילו הישראלים

קרא עוד »