חיפוש

4 יתרונות בדלתות נסתרות

אם אתם בדיוק משפצים את הבית או אולי עוברים לבית חדש, חשוב שתכירו את הדבר החם ביותר בעולם של עיצובי הדלתות.

דלתות נסתרות. הדלת הנסתרת היא חידוש של עולם עיצוב הדלות והיא מאפשרת לכם להציב את הדלת בצורה שינה בולטת מהקיר כלל.

לדלת הנסתרת ישנם יתרונות רבים ועל חלק מהם תוכלו לקרוא בכתבה שלפניכם.

 

דלתות נסתרות:

בכל שיפוץ דירה או מעבר בית, בחירה של דלתות היא אחד הדברים החשובים ביותר. לדלתות ישנה משמעות רבה בעיצוב של החדר, וכאשר מדובר בחללים פנימיים, חשוב לזכור שהדלת תמיד נמצאת מול העיניים שלנו ולכן חשוב לבחור אותה בצורה טובה.

דלתות קו אפס שלמעשה הן דלתות נסתרות מאפשרת לכם ליהנות ממספר יתרונות לא מבוטלים ויש לכם לא מעט סיבות טובות מדוע לבחור בה. כאן תוכלו לקרוא על כמה מהם:

 

  1. אפשרויות עיצוב רבות יותר:

מלבד העיצובים הרגילים של דלתות שזמינים עבורכם בכל התצורות, המבחר הרב של דלתות נסתרות מאפשר לכם לבחור בעיצובים שלא בהכרח תוכלו למצוא בדלתות רגילות. העיצובים הללו יאפשרו לכם עיצוב של חדרים בדיוק כמו שחלמתם.

 

  1. דלתות נסתרות פשוט יפות יותר:

העובדה שהדלת נמצאת בקו אחד עם הקיר נותנות לחדר מראה מרווח יותר. ההשתלבות של הדלת עם הקו הטבעי של הקיר מייצרת נוף אחיד יותר שמשווה לחדר מראה נקי וחלק. אם אתם כאלה שהעיצוב חשוב להם במיוחד, דלת נסתרת היא בדיוק מה שאתם צריכים.

יתר על כן, אם עיצבתם את קיר הכניסה לחדר בצורה מיוחדת אבל פחדתם שהעובדה שיש דלת בקיר תפגע בעיצוב, דלת נסתרת מאפשרת לכם לשמור על עיצוב אחיד לאורך כל הקיר, ויחד עם זאת להציב בו דלת איכותית.

 

  1. מאפשרות לכם להסתיר חדרים:

אם יש לכם חדר שאתם רוצים להסתיר מעיניים של מבקרים בבית שלכם, בין אם מדובר על מחסן או אולי חדר ארונות, דלת נסתרת מאפשרת לכם להשיג את המטרה הזו באופן המושלם. הדלת משתלבת באופן מלא עם הקו האחיד של הקיר ומי שלא יודע לא יוכל להעלות על דעתו שמאחורי הדלת הזו מסתתר לו חדר. בדיוק מה שאתם רוצים.

 

  1. שוברות שגרה:

בניגוד למראה הקלאסי של הדלתות שאליו כולנו רגילים, הדלתות הנסתרות מאפשרות לכם קצת לשבור את הנוף עם משהו שובר שגרה. אז אם אתם אנשים שאוהבים להפתיע מידי פעם עם משהו שהוא לא הכי שגרתי, דלות אפס הן בדיוק הדבר בשבילכם.

 

לסיכום:

דלתות נסתרות או דלתות קו אפס הן דלתות שלמעשה נמצאות בקו אחד אחיד עם הקיר. הדלתות מעניקות מראה מרענן לחדרים ומאפשרות לכם לא להתפשר על העיצוב של החללים הפנימיים בבית שלכם. הדלתות מוצעות במגוון רב מאוד של עיצובים וכל מה שאתם צריכים לעשות הוא רק לבור את הדלת המתאימה ביותר.

 

נסיכה

אולי יעניין אותך גם