חיפוש

4 מוצרים שיהפכו את הגינה לפינת ישיבה גם בקיץ

כדי שהגינה שלכם תוכל לשמש אתכם לכמה שיותר ימים בכל שנה, אתם חייבים להפוך אותה לכזו שנוחה לשימוש גם בימות הקיץ החמים. ישנם מספר פריטי ציוד שהתקנה שלהם בגינה שלכם תאפשר לכם להנות ממנה בכל מזג אוויר ובכל זמן. אנחנו כאן כדי לתת לכם את כל המידע שאתם צריכים על המוצרים הללו.

 

גינה שמתאימה לכל השנה

אם אתם מחזיקים בבית עם גינה, האינטרס שלכם הוא שתהיה לכם את האפשרות לעשות שימוש בגינה בכל ימות השנה. בחורף זה בדרך כלל קל יותר לאור העובדה שבזמן גשם לאף אחד מאיתנו אין חשק לשבת בגינה, אולם בקיץ זה נהיה מורכב יותר. לפניכם מספר מוצרים שיכולים לעזור לכם.

 

     1. קוטל יתושים

גינות הם כר פורה למזיקים ולמעופפים מסוגים שונים. כדי שתוכלו לשבת בגינה שלכם בלי להיות מוטרדים מחיות שונות שמסתובבות סביבכם, ההמלצה שלנו היא להתקין קוטל יתושים בגינה שלכם. הקוטל מהווה מוקד משיכה ליתושים והורג אותם ברגע שהם נוגעים בו. כך תוכלו לשבת בשלווה בגינה שלכם בלי שיתושים מעופפים סביבכם וגורמים לכם לאי נוחות.

 

     2. עמודי תאורה לגינה

פריט נוסף שחשוב לרכוש הוא עמודי תאורה לגינה. בגינות רבות התאורה שמגיעה מהבית לא מספיקה כדי לאפשר ישיבה נוחה בגינה, ולאור זאת כדאי לקבל חיזוק בדמות עמודי תאורה יציבים. העמודים יכולים להיות מעוצבים כך שבלי קשר לתוספת התאורה שאתם מקבלים לגינה שלכם אתם יכולים גם להנות מקישוט דקורטיבי שהופך את הגינה שלכם ליפה הרבה יותר.

 

    3. ריהוט עמיד

פינת הישיבה בגינה שלכם צריכה להיות כזו שעמידה בפני כל מזג אוויר. אם אתם רוצים שפינת הישיבה תשמש אתכם גם בימות הקיץ אתם חייבים לקנות ריהוט גינה שעמיד מפני שמש וחום. גם אם ריהוט גינה מסוים נראה לכם נהדר, סיכוי סביר שלאחר קיץ ישראלי אחד הוא פשוט ייהרס. הקפידו לקנות ריהוט עמיד שיוכל להחזיק לכם לאורך שנים ארוכות.

 

     4. צילייה

הדבר הבסיסי ביותר שמאפשר לכם לשבת בגינה שלכם בקיץ הוא צל, וכדי ליצור אותו אתם חייבים להתקין צילייה בגינה שלכם. את הצילייה ניתן להתקין באופן קבוע, ואז היא גם יכולה להגן מפני גשם בעת הצורך, אך כמובן שקיימות גם צליות שאותן אתם מתקינים בימות הקיץ ומורידים בחורף. הקפידו לקנות צילייה שקלה להתקנה והורדה, מה שיבטיח שתשתמשו בה.

 

לסיכום

בבתים רבים בישראל קיימת גינה אך לא ניתן לנצל אותה בימות הקיץ לאור החום הכבד ששורר באזור שלנו. כאן הבאנו לכם רשימה של מספר מוצרים שיכולים להפוך את הגינה שלכם לכזו שניתן לעשות בה שימוש בכל מזג אוויר, גם בימות הקיץ. הקפידו לקנות מוצרים איכותיים, כיון שפגעי מזג האוויר שאליהם המוצרים הללו יכולים להיחשף עלולים להיות מזיקים מאוד למוצרים לא איכותיים.

ריהוט עמיד

אולי יעניין אותך גם