חיפוש

5 טיפים לעיצוב הגינה והמרפסת

עיצוב של גינה או מרפסת הוא דבר מאתגר. מצד אנחנו צריכים להתחשב באילוצים שונים שלא תלויים בנו, ויחד איתם חשוב לנו שהגינה תיראה באופן מסוים. הדבר הראשון שחשוב להבין הוא שההצלחה של עיצוב הגינה או המרפסת תלויה רק בכם. לא משנה מה האילוצים שאיתם אתם צריכים להתמודד, תמיד אפשר לפתור אותם. אנחנו כאן כדי לעזור לכם להצליח במשימה הזו.

 

איפה קונים את הרהיטים

הדבר הראשון שאתם צריכים להחליט הוא איפה לקנות את ריהוט הגן. חשוב לקנות את כל הריהוט במקום אחד כדי שהפריטים יתאימו זה לזה. ריהוט למרפסת או גינה הוא אחד הדברים שהכי משפיעים על העיצוב שלה, ולכן כבר בתור התחלה אתם צריכים להחליט איפה לקנות אותו. ברומו ריהוט גן מאפשרים לכם להנות מריהוט גן מעוצב באיכות הכי גבוהה שיש.

 

עמידות בפני שמש

רוב חודשי השנה בישראל מלאים בשמש, מה שאומר שכאשר אתם מעצבים את הגינה שלכם הפריטים שאתם בוחרים עבורה צריכים להיות כאלו שעמידים בפני שמש. שימו לב שהדבר הזה לא מגביל אתכם, וכיום תוכלו למצוא ריהוט גן איכותי שגם נראה נהדר, אולם חשוב לזכור את זה. בחירה של ריהוט גם לא עמיד בפני שמש תוביל אתכם תוך זמן קצר לבחור ריהוט גן נוסף.

ריהוט עמידות בפני שמש

עיצוב הרמוני

גינה או מרפסת צריכות להיות מעוצבות בקו אחיד, כך שכל מי שייכנס אליהן ישים לב מיד לקווים הכללים של העיצוב. לאור זאת, עליכם לעצב את הגינה עם פריטים מתאימים, גוונים שמשתלבים טוב אחד עם השני כך שמי שייכנס לגינה יחוש מיד את ההרמוניה שהעיצוב משרה.

 

מודולריות

בניגוד לבית שבו המצב קבוע, בגינה או במרפסת יכולים לחול שינויים שלא תמיד יש לנו שליטה עליהם. העיצוב שאתם בוחרים לגינה צריך להיות מודולרי עד כמה שניתן, כלומר כזה שאפשר לשנות אותו ולבצע התאמות למצבים משתנים בלי הרבה מאמץ. בצורה הזו גם במקרה שבו יחולו שינויים שמחייבים אתכם לשנות את העיצוב לא תצטרכו להוציא עוד כסף על העיצוב.

 

תקציב מתאים

עיצוב של גינה או מרפסת צריך להיעשות בהתאם לתקציב שעומד לרשותכם. ככל שהתקציב שלכם יהיה גבוה יותר כך אפשרויות העיצוב שעומדות לפניכם יהיו נרחבות יותר. עם זאת, גם אם התקציב שלכם לא מאוד גבוה, תכנון נכון וחשיבה מראש יעזרו לכם להגיע לתוצאות נהדרות בעיצוב של הגינה או המרפסת.

 

לסיכום

עיצוב של גינה או מרפסת הוא דבר שיכול להיראות מאתגר במבט ראשון, אולם ברגע שמבינים מהי הדרך הנכונה לעבוד אפשר להנות מתוצאות נהדרות. הדבר הראשון שצריך לעשות הוא להחליט היכן קונים את ריהוט הגן. לריהוט הולכת להיות השפעה מכרעת על עיצוב הגינה ולכן כבר בהתחלה צריך להחליט היכן קונים אותו. נסו ליצור עיצוב הרמוני עד כמה שניתן וזכרו את תנאי מזג האוויר.

עיצוב גינה או מרפסת

אולי יעניין אותך גם