חיפוש

5 טיפים לעיצוב הריהוט במסעדה חדשה

מכירים את זה, שהאופן שבו האדם מתלבש לראיון עבודה, הולך להשפיע רבות על האופן שבו המעסיק הפוטנציאלי שלו יתרשם ממנו? לכן, יש המון חשיבות לבחירת הצבעים, האביזרים ושאר פריטי ההופעה שלנו, על

מנת להעביר את המסר הנכון.

אותו הדבר תקף גם לעיצוב חלל מסעדה. העיצוב הוא חלק מהמסר שלנו ללקוח ומרכיב חשוב מאוד בחוויה הכללית שלו.

 

בישראל, עסקי המסעדנות נמצאים בטופ, אבל גם רמת הסיכון בהם, היא רמת סיכון הגבוהה ביותר. קרוב ל – 3000 בתי עסק בענף המסעדנות נסגרו בשנה שחלפה.

אילו צעדים תוכלו לנקוט על מנת להבטיח לעצמכם הצלחה בתחום? בגדול אין דבר כזה להבטיח, אבל יש מה לעשות, בשביל להקטין את רמת הסיכון.

 

 מה הקהל מחפש או סקר שוק

שנייה לפני שנדבר על עיצוב הכיסא והבר והחשיבות של בחירת ריהוט כמו כסאות בר למסעדה, נדבר על הבסיס עצמו.

רעיון לפתוח מסעדה עבר בראשו של כל ישראלי שלישי בערך, אנחנו אוהבים אוכל, אוהבים לצאת ולא חוסכים בתחום הזה. אבל האם זה אומר שכל עסק כזה עומד להצליח? לא. מה שצריך לעשות בטרם תתקדמו עם הרעיון, זה להבין מה בעצם חסר כרגע בשוק ומה הם העסקים שמצליחים לאורך הזמן.

הרדיפה אחרי הטרנדים היא לא נכונה (ראה ערך קיורטוש הונגרי או כנאפה בכל פינת רחוב בשנתיים האחרונות) שכן כל טרנד, סופו להיגמר. מה שנכון, זה לעשות התאמה בין מה שנחשב טוב ובטוח לבין מה שמבוקש כרגע.

 

 מיקום

קריטי ביותר. יכול להיות לכם הרעיון הכי טוב בעולם אבל המיקום יכול להפיל את הכל. לכן גם פה, יש צורך לעשות סקר מקדים. להבין מי האוכלוסייה שאתם פונים אליה, איפה הם מעדיפים לבלות, נגישות המקום (חנייה זה עניין חשוב) ומי המתחרים שלכם בסביבה.

 

 עיצוב המקום

אחרי הרעיון והמיקום, מגיע העיצוב. עיצוב זה לא רק סידור שולחנות וכסאות, אלא בחירת קונספט. ספארי באפריקה. תעלות של ונציה (כן, ביקרנו במסעדה כזו פעם). בקצרה אופי. לכל פרט יש חשיבות והשפעה של החוויה הכללית של לקוח ועל הסיכוי שהוא יהפוך להיות לקוח קבוע ויביא איתו אנשים נוספים.

 

 תודעת שירות

יכול להיות לכם מיקום מעולה, רעיון נפלא ועיצוב לפנים, אבל אם תודעת השירות של העובדים שלכם צולעת – אתם יורים לעצמכם ברגל. בבחירת העובדים כדאי לחפש את אלה עם החיוך על הפנים, גם בסיטואציות פחות שגרתיות – זה שווה זהב. הפנים שלהם זה פני העסק שלכם – תבחרו אותם בחוכמה.

 

נגישות מבחינת העלות

כמה מבאס זה להגיע למסעדה ולשלם 80 ₪ על כריך רוסטביף קטן, שמרגיש כמו אוכל של מטוס. תוודאו שיש התאמה בין גודל המנה, המרכיבים והמחיר שלה.

אלה היו 5 הטיפים שלנו להצלחה שלכם.

שולחנות ארוכים

 

אולי יעניין אותך גם