חיפוש

5 יתרונות במחולל חמצן נייד

הידעתם? מחולל חמצן עשוי לשפר את איכות חייכם בצורה ניכרת. מחקרים שנערכו הראו כי שימוש במחולל חמצן בקרב הסובלים ממחלות נשימה משפר את איכות חייהם במספר מישורים כגון: בתחום השינה, בהיבט של מצב הרוח ובאספקט הרפואי. כאן בפוסט נחקור 6 שטחים בהם מתבטאים יתרונות השימוש במחולל חמצן.

 

מספק שיפור באיכות החיים לסובלים ממחלות נשימתיות

קיימים אנשים שסובלים מרמות חמצן נמוכות בדם וכתוצאה מאבחון לקוי אינם מקבלים את הטיפול הנחוץ להם. מחולל חמצן נייד עשוי להיטיב את רמת התפקוד שלהם, לאפשר להם לשמור על פעילות ברמה מיטבית, לעודד ביצוע אימון גופני בדרכים שונות ולהפחית בעיות נשימה.

מספק שיפור באיכות החיים לסובלים ממחלות נשימתיות

מציע שיפור באיכות השינה

מחזורי השינה בלילה גורמים לירידה ברמות החמצן גם בקרב אנשים שאינם סובלים מבעיות נשימה. בקרב אנשים שאינם בריאים, השלכות ירידות רמת חמצן עשויות להשליך על איכות השינה ולפגוע בה. באמצעות מחולל חמצן נייד ניתן לספק חמצן בכמות תקינה ולשפר את שינת הלילה.

 

מציג שיפור ברמת הערנות

שימוש במחולל חמצן עשוי לשפר את רמת הערנות של הסובל ממחלה נשימתית על ידי אספקת אוויר עשיר בחמצן. באמצעות העלאת רמת החמצן בדם, הגוף מתמלא אנרגיות המספקות את היכולת לשוב ולעסוק בתחומים האהובים על המשתמש.

מציג שיפור ברמת הערנות

משיג שיפור בחיי החברה

החולים במחלה המקשה על הנשימה עלולים לסבול כתופעה משנית מיציאה ממעגל החיים החברתיים. החיבור למכונת חמצן והקושי להתנייד עלולים לפגוע בהם גם באספקט זה ולמנוע מהם מפגשים חברתיים מסוגים שונים. לעומת זאת, שימוש במחולל חמצן נייד עשוי להחזיר אותם למעגל הפעילות השוטפת ואף לאפשר להם טיסה לחו"ל עם משפחה או חברים מבלי להפסיק את פעולת ההנשמה.

 

מעלה את מצב הרוח

הרגשה כללית טובה יותר ותחושה גופנית משופרת משיגים גם שיפור במצב הרוח בקרב המשתמשים במחולל חמצן, זאת בנוסף לשיפור ביכולות הקוגניטיביות וברמת הפעילות הגופנית הניתנת לביצוע.

 

לסיכום

מחולל חמצן מאפשר לסובלים ממצוקות נשימתיות להשיג יתרונות רבים החשובים לתפקוד יומיומי ושיפור איכות החיים. באמצעות אבחון מקצועי של המחלה ורכישת מחולל חמצן נייד יכול המשתמש לחזור לשגרת חיים תוססת, להשתלב חברתית וליהנות מערנות ותפקוד ברמה גבוהה.

5 יתרונות במחולל חמצן נייד

אולי יעניין אותך גם