חיפוש

5 פתרונות אחסון שיראו חלק מעיצוב הבית

אחסון של ציוד בבית תמיד היווה אתגר מרכזי. פתרונות האחסון הישנים הגיעו בדרך כלל בצורה של ארונות או מדפים שלא תרמו יותר מידי לעיצוב של הבית, ולעיתים אפילו פגעו בו. פתרונות אחסון כיום מנסים להיות כאלה שגם לא פוגעים בעיצוב של הבית, אולם לעיתים פתרונות כאלה לא באמת נותנים לנו מספיק מקום אחסון. אנחנו כאן כדי לעזור לכם להתגבר על הבעיה הזו.

 

פתרונות אחסון

אחת הבעיות המרכזיות כיום בתחום עיצוב הפנים אלו פתרונות אחסון. בבתים של אנשים יש כמות גדולה מאוד של ציוד, ולא תמיד יש בבית מספיק מקום כדי לאחסן את הציוד הזה בלי שהוא ייפגע בעיצוב של הבית. בשנים האחרונות פותחו כמה פתרונות אחסון טובים שמצד אחד מאפשרים לנו לאחסן ציוד בכמות גדולה, ויחד עם זאת שומרים על הצורה שבה אנחנו רוצים שהבית יראה.

 

קופסאות שקופות

קופסאות אחסון בצבע שקוף יכולות להיות משהו שמרתיע בהתחלה, אולם אם מתרגלים אליהן מדובר בפריט שמשדרג את העיצוב של הבית בצורה ניכרת. פריטים כמו נעליים, ספרים ואביזרי אופנה מסוימים יכולים גם הם להפוך לחלק אינטגרלי מהבית אם רק נשים אותם בתוך קופסאות אחסון שקופות. אקססוריז ועיצוב הבית HOME IN יוכלו לתת לכם מענה גם בתחום הזה.

 

ארון עם דלתות קיר

פתרון אחסון מרכזי הוא ארון קיר עם דלתות סמויות. הארון הזה לא בולט לתוך חלל החדר שבו הוא נמצא וניתן לייצר אותו כך שהוא ייראה ממש כאילו הוא חלק מהקיר. ארון קיר יכול להיות גדול מאוד וניתן לאחסן בו כמות גדולה של ציוד. העובדה שהארון נראה חלק מהקיר מאפשרת לכם לאחסן בו מה שאתם רוצים.

 

מגירות סמויות מתחת לשולחן

הפתרון הזה רלוונטי בעיקר לחדרי עבודה, והוא פשוט נותן לכם את האפשרות להנות מחלל אחסון נסתר מתחת לשולחן.

 

מדפים בקירות גבס

קירות גבס הפכו לשם דבר בעולם עיצוב הפנים בשל היכולת לבנות אותם בקלות ולעצב אותם כרצוננו. ניתן לשים מדפים שבנויים בתוך קירות גבס, וכך הם נראים ממש כמו חלק מהקיר של הבית.

 

ארגזים מתחת למיטות

ארגזי מצעים הם פתרון נהדר כיון שאפשר לעצב אותם כך שאף אחד לא יוכל לראות אותם. בריהוט עץ ניתן לייצר מגירה שמשתלבת נהדר עם המיטה עצמה, ואפילו משלימה אותה. מגירה כזו יכולה לייצר לכם שטח אחסון משמעותי.

 

לסיכום

פתרונות אחסון טובים הם כאלו שמצד אחד מספקים לנו נפח אחסון מתאים, ויחד עם זאת גם לא פוגעים בחלל שבו הם נמצאים מבחינת עיצוב. כאן קיבלתם סקירה על 5 פתרונות שנותנים מענה לשתי הבעיות הללו גם יחד. הקפידו לקנות מוצרים איכותיים שיחזיקו לכם מעמד הרבה זמן, ונסו לשלב אותם בעיצוב של הבית כדי לייצר חלל הרמוני ואחיד.

פנים הבית

אולי יעניין אותך גם

צילום פאנל סולארי
הכל לבית
6 סיבות להחזיק תאורה סולארית בבית

ההתחממות הגלובלית הביאה עימה מודעות רבה לזיהום הסביבה וחיסכון באנרגיה. יש יותר מודעות למחזור של בקבוקים, שמירה על ניקיון הסביבה וכמובן ניסיונות למעבר לשימוש בסוגי

קרא עוד »